Hediyelik Tasarım 2014’ten beri “Kişiye Özel Ürün” kategorisinde profesyonel hizmet vermek için altyapı çalışmalarını güçlendirerek 2014’te kurumsallaşan bir firmadır. Güvenlik anlamında yasal ve teknik tüm imkânlara sahip olan Sitemizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Güvenli ve keyifli alışverişe başlamak için öncelikle üye olmanız size avantaj sağlar. Böylece sonraki ziyaretlerinizde aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmaz alışverişinizi daha kolay tamamlarsınız.

Satış öncesi ve sonrasında sizlerin yanındayız. Hediyelik Tasarım, müşterilerine sadece satış öncesinde ve satış esnasında değil, satış sonrasında da yakın ilgi ile ayrıcalıklı hizmetler sunar. Her türlü sorunuza hemen yanıt almak için iletişim sayfamızdan bize e-posta ile ulaşabilirsiniz.

Satın aldığınız hediyelerin size ulaşacağı süre her ürünün detayında yer alır. Biz mutluluğunuzu kutladıktan 1 – 3 iş günü içerisinde ürün kargoya verilir.

Hediyelik Tasarım üzerinden satın aldığınız ürünleri 15 gün içinde anlaşmalı olduğumuz kargo ile bize ilettiğiniz taktirde değişim ve iade kabul edilmektedir. Ancak “Kişiye Özel” ürünlerde bizden kaynaklanan bir hata olmadığı sürece değişim ve iade hakkı bulunmamaktadır.