Müşteri memnuniyeti politikamız çerçevesinde hizmet vermeye çalıştığımız bu sitede karşılaştığınız herhangi bir problemde sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz aşağıdaki hususlara uyulmasına bağlıdır;

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Kişiye özel yapılan üretimlerde sadece o kişiye özel yapıldığından, baskı/model hatası dışında sipariş iadesi mümkün olmamaktadır. Hazır ürünlerin iade süresi 3 iş günüdür. Bu süre içerisinde müşteri ‘ürünün tekrar satılabilir olma durumunu bozmadan’ ve “neden” belirterek iade işlemini gerçekleştirebilir; ancak ambalajı açılmış, hasar görmüş, kullanılmış veya benzer şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürün iadesi için müşterinin firmamızla irtibata geçtikten sonra iade edilecek ürünü sipariş faturasıyla birlikte kargo ücreti tarafınızca karşılanacak şekilde firmamıza ulaştırması gerekmektedir. İadeler sadece mng kargo ile karşı ödemeli kabul edilmektedir. Diğer kargo firmalarından göndermek isterseniz kargo ücreti size aittir.

İade adresi: Ahishavi Mah. Sakarya Cad. No:8/A Akdağmadeni/Yozgat

İade için MNG Müşteri No: 326682382

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 7 iş günü içerisinde Hediyelik Tasarım tarafından banka hesabınıza iade işlemi gerçekleştirilir.