Siparişim ne zaman kargolanır?
Siparişinizin 1 – 3 iş günü içinde sevkiyatı sağlanır. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.

Kargo ücretiniz ne kadar?

Tüm ürünlerde kargo ücretsiz.

Kapıda nakit ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekir mi?

Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli sadece 5 TL’dir.

Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir sorun olması durumunda info@hediyeliktasarim.com adresine ürün ve faturanın faturasını göndermeniz yeterli. Gereken işlemler yapılıp size bilgilendirme yapılacaktır.

Teslimat anında ben yoksam sipariş kime teslim edilir?
Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Teslimat anında adreste kimse bulunamazsa ne olacak?
Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz geri iade edilir.

Teslimatta gecikme olduğunda ne yapmalıyım?
Eğer siparişinizin teslim edilmesi 1-5 iş günü dışındaysa, iletişim sayfamızdan sipariş numaranızı bildirerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışına teslimatınız var mı?
Hediyelik Tasarım aracılığıyla verilen siparişler kargo ücreti ürün ağırlığına göre hesaplanmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.